צרו קשר

  ּ

  עבודות גובה

  עבודות גובה כוללות את השירותים הבאים: ניקוי חלונות בסנפלינג, חיזוק אריחי חיפוי ושיש חיצוני והרחקת יונים לצד שירותים רבים נוספים. מתעניינים באחת מעבודות גובה אלו? הרימו טלפון עוד היום אל חברת קרן שמש. העובדים המנוסים שלנו עברו השתלמויות מקיפות בתחום מלאכת הניקוי ומחזיקים בידע רב בנהלי הבטיחות.

  אילו סוגים של עבודות גובה קיימים?

  עבודה בגבהים היא איננה פשוטה – אך נהלי הבטיחות העדכניים מבטיחים כי היא תתנהל היטב. בהתאם, ובין אם אתם זקוקים לניקוי חלונות בגובה, הרחקת יונים או עבודות גובה אחרות – יש לפנות אל המומחים.

  אילו פעולות מתבצעות בגובה? נסקור כעת את חלקן:

  • ניקוי חלונות בשיטת אוסמוזה הפוכה – מתכננים להיכנס בקרוב לדירה בבניין מגורים? פתחתם משרד חדש בגורד שחקים? כדי ליהנות מנכסים אלו, עליהם להיות נקיים לקראת האכלוס. כאשר מדובר, למשל, בניקוי חלונות בקומות גבוהות – יש לבצע זאת בשיטה המתקדמת – ניקוי חלונות אוסמוזה הפוכה. שיטה זו, המוכרת באנגלית כ- Reverse Osmosis, נושאת ביתרונות רבים. במילים אחרות, ניקוי יעיל, בטיחותי ומהיר זה יאפשר לעובדי המשרד ולדיירים החדשים בבניין להביט בנוף – וליהנות ממנו.
  • חיזוק אריחי חיפוי ושיש חיצוני – מבנים רבים, כיום, מתפארים בציפוי שיש חיצוני: החל ממבני ציבור, חינוך ובנייני מגורים – אריחי חיפוי ושיש חיצוני ישדרגו את המראה שלהם לטובה. עם זאת, ובמקרים רבים, חיפויים אלו הופכים למפגע של ממש: בין אם הם משתחררים לפתע ונופלים ובין אם מדובר במצב מורכב אחר, יש לתקן אותם בהקדם. משום שדרכי הפעולה הן רבות, יש לפנות אל חברה מקצועית ומנוסה.

   

  לפנות אל המומחים

  עבודות גובה מקצועיות יתבצעו בהתאם לנהלים שנקבעו בחוק. לכן, אל תחשבו לרגע לבצע פעולות אלו באופן עצמאי! במקום זאת, פנו אל חברת קרן שמש. חברה זו מתמחה בפתרונות ניקוי מתקדמים לעסקים ולדירות. גרים באזור מרכז הארץ? למה אתם מחכים? הרימו אלינו טלפון עוד היום!

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ