צרו קשר

  ּ

  ניקוי תריסים וחלונות

  ניקוי תריסים וחלונות

   

  כאשר מנקים חלונות, חשוב כי באותה ההזדמנות תנקו גם את התריסים, אשר צוברים לא מעט אבק. יש לבצע באופן יסודי ניקוי תריסים וחלונות, על מנת שהבית יראה נקי. זו הסיבה שיש להפקיד עבודה קשה ומורכבת זו, בידיהם של בעלי מקצוע, אשר עוסקים שנים בתחום וישאירו חלונות ותריסים מבהיקים מניקיון. ראשית, יש לנקות את התריסים ולאחר מכן את החלונות ובניקיון החלונות מנקים בשני הצדיים, כך שתהיה שקיפות מרבית.

   

  ישנם חלונות ותריסים בקומות גבוהות של בניין מגורים שלא רק שהגישה אליהם היא קשה, אלא קיימת סכנת חיים שתנקו את החלונות בכוחות עצמכם. חברת ניקיון אשר מתמחה בנושא של ניקוי תריסים וחלונות, תבצע את הניקיון על הצד הטוב ביותר, כאשר היא מחזיקה ברישיון עבודה בגובה ושולחת צוותים מקצועיים אשר משתמשים בכלים מקצועיים וחומרי ניקוי שמתאימים לחלונות ולתריסים בביתכם.

   

  גם התריסים שלכם מראים על תחזוקת הבית לחיוב או לשלילה

   

  החלונות והתריסים הם "העיניים של הבית" זה הדבר הראשון שרואים אם בדירות או בבתים הפרטיים וכן במשרדים וחברות ובתי עסק רבים. חלונות מאובקים ומפויחים, מראים על הזנחה והרושם אינו טוב. מלבד זאת, גם מי שנמצא בבית, בדירה , בעסק או במשרד, לא יחוש בנוח, מלבד העובדה שהאבק וחומרים נוספים כגון פיח, גורמים לבעיות בריאות ובמיוחד בדרכי הנשימה. יש להשתמש בשירותיה של חברת ניקוי תריסים וחלונות וותיקה, כאשר הניקיון יהיה קבוע, למשל אחת לשבועיים שלושה, כך שהחלונות והתריסים, ייראו תמיד נקיים.

   

  ניקיון יסודי ומקצועי של חלונות ותריסים בזמן קצר

   

  זה היתרון הבולט של חברות המתמחות בניקוי של חלונות ותריסים. כאשר צוות מנקים מיומן מגיע ומדובר על ניקוי חלונות ותריסים בקומה גבוה, או שקשה להגיע ולנקות את התריסים והחלונות, אחד מאנשי הצוות מנקה את החלון מבפנים והשני מנקה את החלון והתריס מבחוץ, באמצעות רישיון בגובה, אם באמצעות סנפלינג או במת הרמה, במידה והבניין לא גבוה במיוחד.

   

  על מנת שעבודות ניקיון החלונות והתריסים תתבצע על הצד הטוב ביותר, יש לפנות לחברה המתמחה שנים בניקיון זה, אשר היא בעלת שם ומוניטין כמו חברת קרן שמש העוסקת בתחום למעלה מ-10 שנים ומשרתת הן את המגזר הפרטי והן את המגזר העסקי. השירות הינו בפריסה ארצית והחברה מעניקה מגוון ר של פתרונות בגובה גם בעבודות איטום וצביעה חיצונית של בניינים גבוהים. לחברה אחריות מלאה ועמידה בזמנים עם לקוחות רבים המלווים אותה כבר שנים רבות.

   

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ