צרו קשר

  ּ

  ניקוי חלונות בסנפלינג

  ניקיון בסנפלינג

  ניקוי חלונות בסנפלינג הוא שיטת פעולה נפוצה: כדי להתגבר על מכשול הגובה, בעלי מקצוע מיומנים נעזרים בחבלים ובציוד נוסף כדי לנקות היטב את חלונות המבנה. כך, גם המגזר העסקי וגם זה הפרטי יוכלו ליהנות מקרני השמש החמימות החודרות דרך החלונות המבריקים. כדי לנקות את זגוגיות החלון בעבודתכם, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת קרן שמש: צוות המומחים שאנו מעסיקים מחזיקים ברישיון לעבודה גובה.

  חשיבותו של ניקוי חלונות בסנפלינג

  סטנדרט הבנייה של השנים האחרונות השתנה באופן משמעותי, כאשר לאן שלא נפנה – נוכל לראות גורדי שחקים ובנייני משרדים. מבנים אלו, המתנשאים אל על, דורשים תחזוקה שוטפת שתשמור על החזות המרשימה שלה. תחזוקה זו כוללת, בין היתר, עבודות ניקיון תקופתיות. עם זאת, מדובר לעיתים באתגר – במיוחד כשמדובר בחלונות גבוהים.

  עוברים לדירה חדשה ויש לנקות אותה היטב בטרם תכנסו אליה? עובדים בקומה גבוהה בבניין משרדים גבוה – ולא מצליחים ליהנות מהנוף הניבט מהחלון? עבודת ניקוי חלונות היא, כאמור, משימה חשובה. עם זאת, היא דורשת מבעל המקצוע לעבור הכשרה מקיפה בכל הנוגע לניקוי חלונות גבוהים.

  לאורך הכשרה זו נלמדות, בין היתר, שיטות ניקוי בגובה – כאשר הנפוצה ביותר היא באמצעות כבלי סנפלינג. כלומר, טכניקה זו מסייעת במעבר על מכשולי הגובה – על ידי חבלים. בתחילת פעולה זו, צוות העובדים מעגן את עצמו לגג הבניין. בהמשך, בעלי מקצוע אלו משתלשלים למטה בזהירות – תוך ניקוי חלונות המבנה עם חומרי הניקוי המתקדמים ביותר. לאחר סיומה של עבודת הניקוי, תוכלו ליהנות שוב מהנוף היפה שבחוץ.

  לאורך תהליך ניקוי וניגוב החלונות הגבוהים, מומלץ להשתמש באוסמוזה הפוכה. שיטה זו, המוכרת גם בתור פעפוע, מנקה ביסודיות את החלונות באמצעות מים מטוהרים; לחץ מים היוצא באמצעות משאבה ייחודית. כך, חלונות הדירה והמשרד שלכם יקבלו חזרה את הניצוץ שלהם.

  ניקוי חלונות בסנפלינג לתוצאות מבריקות

  ניקוי חלונות בסנפלינג מוביל לתוצאות מדהימות. עם זאת, ובשל מורכבות העבודה, מומלץ ליצור קשר עם חברת קרן שמש: עובדי החברה שלנו בקיאים בנהלי הבטיחות, מחזיקים בכל הרישיונות הנדרשים לעבודה וכמובן – עברו הכשרות מקצועיות ומקיפות.

  עבודות גובה בסנפלינג כוללות, בין היתר, ניקוי חלונות, תריסים וקירות. כדי להוציא אל הפועל את עבודת הגובה באמצעות כבלי הסנפלינג, יש לפנות אך ורק למומחים: צוות עובדי חברת קרן שמש. אנו מעסיקים בעלי מקצוע שעברו את ההשתלמויות וההכשרות המקיפות ביותר ובקיאים בנהלי הבטיחות. רוצים לשמור על חזות הבניין בו אתם עובדים? נשמח לעמוד לרשותכם.

  ניקוי חלונות בסנפלינג

  מגוון עבודות גובה בסנפלינג

  עבודות גובה בסנפלינג צברו תאוצה בשנים האחרונות – ואין זו הפתעה. בעלי המקצוע מעוגנים לציוד הנמצא על גג הבניין – ובזכותו הם משתלשלים כלפי מטה ומנקים את חלונות וקירות המבנה. כל זאת, כאשר הם קשורים לרתמות חזקות המותאמות לגופם. במילים אחרות, מדובר בתהליך ניקוי בטוח ויציב.

  עבור אלו עבודות גובה ניתן להסתייע בסנפלינג? לניקוי חלונות גבוהים, למשל. בין אם מדובר במגזר העסקי או הפרטי, ידוע כי החלונות בבניינים אלו חשופים לנזקים רבים: החל מבלאי ועד פגעי מזג האוויר, יש לתחזק את החלונות כנדרש. בהתאם לכך, יש לפנות אל בעלי מקצוע בעלי ניסיון בתחום זה. בעת ניקוי חלונות גבוהים בסנפלינג, בעלי מקצוע אלו נעזרים, לעיתים קרובות, בשיטת האוסמוזה הפוכה. שיטת ניקוי זו מתבצעת על ידי חיבור המכונה למערכת סינון המים. כך, ניתן להפריד את האבנית והלכלוך הנמצא בתוך מערכת המים – עד לכדי יצירת מים מזוקקים.

  לצד עבודות ניקוי החלונות הגבוהים, ניתן לבצע עבודות גובה נוספות בסנפלינג: החל מניקוי תריסים ועד הסרת כתמים מהקירות – יש לפנות אל הגורמים המוסמכים בלבד. כלומר, על גורמים אלו להבין בכל נהלי הבטיחות ולעבור את ההכשרה המתאימה לביצוע פעולות ניקוי בגובה.

  עבודות גובה בסנפלינג –להעניק למבנה חזות מרשימה

  הבניין בו אתם עובדים זקוק לעבודות גובה בסנפלינג? צוות העובדים של חברת קרן שמש ישמח לשרת אתכם. אנו מבצעים את כל סוגי עבודות הגובה, תוך מתן פתרונות ניקוי חדישים למגזר הפרטי והעסקי כאחד.

  המשרד שלכם נמצא בקומה השמינית ואין לכם מושג איך תוכלו לנקות את החלונות הגדולים והיפים שבו? לא מוכנים לשבת מול חלונות מלוכלכים שכלל אי אפשר לראות מהם את הנוף הנהדר? אם כך, כדאי לדעת שהפתרון הוא ניקוי חלונות בסנפלינג כתוצאה מכך שיש היום לא מעט גורדי שחקים בישראל יש גם חברות שונות שמציעות שירותי ניקיון בסנפלינג, אז למה שלא תזמינו גם אתם שירות כזה? חברת קרן שמש זמינה עבורכם לעבודות כאלה כבר עכשיו, כך שחבל לדחות את העניין.

  ניקוי חלונות בסנפלינג – גם אתם חייבים שירות כזה!

  אתם מעט מתלבטים? לא בטוחים האם גם במקרה שלכם שירות כמו ניקוי חלונות בסנפלינג יתאים? אם כך, כדאי שתדעו שבהרבה בניינים זה הפתרון היחיד להברקת החלונות. יש לא מעט יתרונות שמהם תיהנו אם תזמינו שירות כזה עוד היום, כמו לדוגמא:

  • העבודה מתבצעת בצורה מקצועית ביותר
  • צוות גדול ומיומן ינקה את החלונות כך שבסוף היום הם יבריקו כפי שהם לא הבריקו מזמן
  • העבודה מתבצעת כשבשטח יש מפקח מטעם החברה כך שהכול בשליטה
  • החברה שתבצע את הניקיונות מחזיקה ברישיון עבודה בגובה כך שהכול חוקי

  בנוסף לכך, אם תקפידו לפנות אל חברה שעושה לכל עובדיה את הביטוחים הנדרשים, תוכלו לישון בשקט ולדעת שאף אחד לא מסכן את עצמו רק כדי שלכם יהיו חלונות מבריקים.

  שירות ניקיון בסנפלינג ברמה גבוהה

  אם אתם מחפשים חברה טובה לעבודות של ניקיון חלונות בגובה בעזרת סנפלינג, כדאי שתכירו את חברת קרן שמש הזמינה עבורכם במספר: 050-9393031. החברה מביאה איתה לא רק עשר שנות ניסיון אלא גם תודעת שירות גבוהה. לכן אתם יכולים לצפות כאן לשירות אדיב לכל אורך הדרך, לעבודה מהירה ולעמידה בלוח זמנים. בנוסף, החברה נותנת שירות בפריסה ארצית כך שזה לא משנה איפה אתם נמצאים, שכן בכל מקרה צוות העובדים יוכל להגיע עד אליכם. ניקיון של חלונות בסנפלינג דורש מיומנות גדולה ביותר ולכן, אם אתם יכולים להזמין את השירות הזה מחברה אמינה ומנוסה, למה שתתפשרו על משהו אחר?

  ניקוי חלונות בסנפלינג בגובה רב

  ניקוי חלונות בסנפלינג יתבצע בזהירות המרבית תוך שימוש בציוד סנפלינג. כך, ניתן יהיה להגיע לכל חלון ולנקות אותו באופן המקצועי ביותר ובניקוי האיכותי שקיים. כדי שגם חלונות הבניין שלכם יבריקו או שחלונות העסק שלכם יעוררו קנאה בקרב עוברי האורח, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת קרן שמש. חברה זו מתמחה במגוון עבודות ניקוי בניינים ואחזקתם.

  ניקוי חלונות בסנפלינג – מהו ניקוי חלונות בסנפלינג ומה מאפיין אותו?

  אולי פעם שמעתם את המושג גלישת מצוקים, שמכונה גם סנפלינג או “גלישת חבלים”, ואף פעם לא הבנתם מהו צירוף המילים הזה? אז ככה, מדובר למעשה בטכניקה שמיועדת במקור למעבר מכשולי גובה ויכולה לשמש גם לטובת שירותי ניקיון. אם יודעים כיצד להשתמש בחבלים ובאמצעי חיכוך ייעודיים, ניתן להגיע לקומות גבוהות כדי לנקות את כל סוגי המבנים והחלונות. יתרה על כך, השיטה הזו מוכיחה את עצמה בבנייני משרדים ומגורים – הודות לכך שהיא חוסכת זמן ומובילה לתוצאות מצוינות. התנאי היחיד היא לבצע את העבודה בצורה מקצועית ובטיחותית – וכך להפיק ממנה את מלוא הפוטנציאל.

  על מנת להשיג את יתרונות הנגישות של ניקוי חלונות בסנפלינג צריך להשתמש במערכת כפולה של חבלים. מערכת כפולה מאפשרת לחבר את שני החבלים לעגינה הנדסית, כמו גם לאפשר גלישה באבטחה עצמית. האבטחה העצמית משאירה את פונקציות הירידה והעלייה ברשות עובדי הניקיון בלבד, היא מבטיחה נגישות גבוהה לכל פינה בחלון ובעזרתה ניתן להקל על הלחץ של הרתמה על הירכיים.

  מנקה חלונות בסנפלינג

  מלבד האמור לעיל, ציוד הסנפלינג שמשמש לניקוי חלונות גבוהים מחובר לכיסא בצורה מאובטחת. חיבור מאובטח מבטיח סביבה בטוחה לעוברים ולשבים, לעובדים בבנייני משרדים או לדיירים בבנייני יוקרה ומבני מגורים משותפים. הדבר החשוב הוא לוודא שלחבל הגלישה מחובר אמצעי חיכוך ושאליו הכיסא עצמו מחובר כדי לאבטח את העובד.

  קרן שמש מכתיבים סטנדרט חדש בניקוי חלונות בסנפלינג

  חברת קרן שמש מביאה לידי ביטוי את הדור הבא של שירותי ניקיון. אנחנו מאמינים שצריך להציב סטנדרטים מחמירים של בקרת איכות ומשתמשים רק בציוד סנפלינג מוכח, בטיחותי ומקצועי. אצלנו העובדים עוברים הכשרה ייעודית כדי להפיק את מלוא הפוטנציאל מגלישת חבלים וגם על מנת לבצע שטיפת חלונות בלחץ מים. מבחינתך, המשמעות היא תמורה משתלמת וכמובן נגישות מלאה לכל פינה. רוצה ליהנות משירותי ניקיון מושלמים? צרו איתנו קשר עוד היום באתר האינטרנט או בטלפון ותוכלו להנות מהניקיון האיכותי ביותר לביתך או לבית העסק.

  מה נחשב לעבודת ניקיון בגובה?

  עבודת ניקיון בגובה היא עבודת ניקיון אשר מתבצעת בגובה העולה על שני מטרים מהקרקע. כמו כן עבודות ניקיון הדורשות מהמנקה להטות גופו ב-45 מעלות או יותר מכך על מנת לבצע אותן.

  איך בוחרים חברת ניקיון מתאימה לביצוע ניקוי חלונות בסנפלינג?

  יש לבדוק שלחברה יש את האישורים וההסמכות הנדרשות לעבודה בגובה, תעודה המאשרת את העיסוק המקצועי של ניקוי חלונות בגובה ושבבעלותה גם ביטוח לעבודה בגובה. כמו כן מומלץ לרכוש שירות של חברה בעלת ניסיון בתחום זה ואף כדאי לבקש המלצות.

  איך ניתן ליצור איתנו קשר?

  התקשרו אלינו למספר050-9393031 או שלחו מייל לכתובת ofir130257@gmail.com

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ