צרו קשר

  ּ

  אודות

  חברת קרן שמש מתמחה בפתרונות ניקוי בגובה בטכנולוגיה מתקדמת למגזר העסקי והפרטי – תוך שימוש בסנפלינג: החל משמירה מפני אבנית ועד שמירה מפני כתמי שמן או פיח, עובדיה של חברת קרן שמש הינם אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים, אשר עברו השתלמויות מקיפות בתחומים אלו. בהתאם, ובין אם מדובר בבתים פרטיים ובין אם מדובר בבנייני משרדים, קניונים או מבנים ציבוריים, צוות המומחים של חברת קרן שמש מציע שירותי ניקוי חלונות מקיפים:

  • ניקוי חלונות בגובה בעזרת סנפלינג
  • ניקוי חלונות בגובה בעזרת מנוף
  • ניקוי חלונות בגובה בשיטת אוסמוזה הפוכה
  • ניקוי חלונות ותריסים לבתים פרטיים

  בנוסף, אנו מבצעים עבודות ניקוי רצפות, קירות ומשטחים תעשייתיים על ידי שטיפה בלחץ – תוך הפעלת ציוד חדיש ומודרני.

  חשוב לציין כי עובדי החברה מתמחים גם בעבודות בגובה, תוך הקפדה על כל הביטוחים וקיום כל נהלי הבטיחות החיוניים לביצוע עבודות בגבהים: בין אם מדובר בניקוי חלונות בגובה ובין אם מדובר בשירותי עבודות תחזוקה בגובה, כדוגמת שטיפת מבנים והמעטפת שלהם, חיזוק אריחי חיפוי ושיש חיצוני, ניקוי תקרות זכוכית למבנים עם פאטיו ולקניונים או הרחקת יונים בגובה על ידי שיטות מתקדמות וידידותיות – אנו פועלים עם אישורים בכל תחומי עבודתנו.

  רשימת הלקוחות המרוצים כוללת, בין היתר, את אסותא, רכבת ישראל, התעשייה האווירית, חברת החשמל ועוד לקוחות רבים במגזר הפרטי.

  אנו, צוות העובדים של חברת קרן שמש, לא מתפשרים על איכות. לצד ניקוי חלונות ותריסים, הסרת כתמים מקירות ועד עבודות גובה בטכניקות מתקדמות – חברת קרן שמש מציעה שירות אדיב ומקצועי ובמחירים אטרקטיביים. מעוניינים לשמור על חזות נעימה של המבנה בו אתם עובדים או גרים?

  חברת קרן שמש עוסקת בתחומים הקשורים לניקיון ואיכות הסביבה. החברה הינה בעלת וותק של 10 שנים והחלה את פעילותה בניקוי חלונות בגובה למשרדים ובניני מגורים, ניקוי חלונות של לובי בנייני מגורים ומשרדים, ניקוי שבילי גישה לבנייני מגורים, כאשר כל העבודות הללו מתבצעות באמצעות עובדים עם רישיון לעבודה בגובה מיומנים ופתרונות לעבודה בגובה בתחומי האיטום ותיקון חיצוני בניני משרדים ומגורים. החברה הרחיבה את פעילותה גם בתחום ניקוי פירים ושוטים לאשפה, דחסני אשפה בבנייני מגורים גבוהים, הובלות לדירות ובתים פרטיים ושיווק של מדחסי ומכבשי קרטון למפעלי וחברות למען יצירת סביבה ירוקה יותר אשר תשמור על איכות הסביבה.

   

  אילו עוד שירותים חיוניים מעניקה חברת קרן שמש ללקוחותיה?

  חברת קרן שמש מתייחסת בכובד ראש ובאחריות רבה למערכת ניהול האשפה בבנייני מגורים והיא מעניקה בנוסף את השירותים הבאים:

   

  • הוראות תחזוקה למניעת ריחות רעים וטיפול במערכת
  • אוורור חדר האשפה וטיפול בריחות
  • ניקוי שוטף לדחסני אשפה פירים ושוטים לאשפה

   

  השירות אשר מעניקה החברה הינו הפרמטר הראשון ומנהל החברה מאמין שהשירות הטוב הינו הבסיס לאמינות וכן המקצועניות. צוות העובדים של חברת קרן שמש מוכשר ומוסמך ובעל ניסיון עשיר.השירותים הרבים שמעניקה החברה הינם בפריסה ארצית, תוך עמידה בזמנים ואחריות. החברה אף מספקת ניקיון מקצועי ושוטף של שוטים ופירים לאשפה , ניקוי דחסני אשפה וזאת, על מנת לשמור על תקינותם. החברה מעניקה פתרונות למחזור האשפה ושמירה על סביבה בריאה ונקייה. הנכם מוזמנים לקבלת ייעוץ ומתן פתרונות לגובה ולאיכות הסביבה בטלפון: 0509393031 ונשמח לעמוד לשירותכם.

   

   

   ּ
   למעלה

   השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

    ּ