צרו קשר
ּ

עבודות גובה בסנפלינג

עבודות גובה בסנפלינג כוללות, בין היתר, ניקוי חלונות, תריסים וקירות. כדי להוציא אל הפועל את עבודת הגובה באמצעות כבלי הסנפלינג, יש לפנות אך ורק למומחים: צוות עובדי חברת קרן שמש. אנו מעסיקים בעלי מקצוע שעברו את ההשתלמויות וההכשרות המקיפות ביותר ובקיאים בנהלי הבטיחות. רוצים לשמור על חזות הבניין בו אתם עובדים? נשמח לעמוד לרשותכם.

מגוון עבודות גובה בסנפלינג

עבודות גובה בסנפלינג צברו תאוצה בשנים האחרונות – ואין זו הפתעה. בעלי המקצוע מעוגנים לציוד הנמצא על גג הבניין – ובזכותו הם משתלשלים כלפי מטה ומנקים את חלונות וקירות המבנה. כל זאת, כאשר הם קשורים לרתמות חזקות המותאמות לגופם. במילים אחרות, מדובר בתהליך ניקוי בטוח ויציב.

עבור אלו עבודות גובה ניתן להסתייע בסנפלינג? לניקוי חלונות גבוהים, למשל. בין אם מדובר במגזר העסקי או הפרטי, ידוע כי החלונות בבניינים אלו חשופים לנזקים רבים: החל מבלאי ועד פגעי מזג האוויר, יש לתחזק את החלונות כנדרש. בהתאם לכך, יש לפנות אל בעלי מקצוע בעלי ניסיון בתחום זה. בעת ניקוי חלונות גבוהים בסנפלינג, בעלי מקצוע אלו נעזרים, לעיתים קרובות, בשיטת האוסמוזה הפוכה. שיטת ניקוי זו מתבצעת על ידי חיבור המכונה למערכת סינון המים. כך, ניתן להפריד את האבנית והלכלוך הנמצא בתוך מערכת המים – עד לכדי יצירת מים מזוקקים.

לצד עבודות ניקוי החלונות הגבוהים, ניתן לבצע עבודות גובה נוספות בסנפלינג: החל מניקוי תריסים ועד הסרת כתמים מהקירות – יש לפנות אל הגורמים המוסמכים בלבד. כלומר, על גורמים אלו להבין בכל נהלי הבטיחות ולעבור את ההכשרה המתאימה לביצוע פעולות ניקוי בגובה.

להעניק למבנה חזות מרשימה

הבניין בו אתם עובדים זקוק לעבודות גובה בסנפלינג? צוות העובדים של חברת קרן שמש ישמח לשרת אתכם. אנו מבצעים את כל סוגי עבודות הגובה, תוך מתן פתרונות ניקוי חדישים למגזר הפרטי והעסקי כאחד.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ