צרו קשר
ּ

ניקוי חלונות מבחוץ

ניקוי חלונות מבחוץ דורש מיומנות והשתלמויות בנהלי בטיחות שונים. בין אם מדובר בשחיקה, קורוזיה או כתמים המסרבים לרדת – ניקוי חלונות והמסגרת שלהם היא משימה שיש לבצע היטב – במיוחד כאשר הם מותקנים במבנים גבוהים. בהתאם לכך, מומלץ לפנות אל חברת קרן שמש: צוות המומחים שאנו מעסיקים יידע לבצע כל משימת ניקוי היטב – תוך שימוש בחומרי הניקוי החדישים ביותר.

חשיבותה של עבודת ניקוי חלונות מבחוץ

חלון נקי מעניק לנו פתח לעולם הגדול. בהתאם, כאשר החלונות של המשרד או של הדירה מלאי אבק או מלוכלכים, מדובר במצב שדורש ניקוי יסודי – ובהקדם. גרים בבית פרטי? עובדים בבניין משרדים רב-קומות? מלאכת ניקוי החלונות, בהתאם, דורשת תכנון מוקפד. למה הכוונה? לצד הניקוי הפנימי של החלונות, הניקוי החיצוני שלהם דורש התמחות בשלל נהלי עבודה ובטיחות.

מתחילים במלאכת ניקוי החלונות מבחוץ? בעת הניקוי החיצוני של החלונות, עליכם להקפיד על מספר דגשים חשובים: ראשית, יש לבדוק האם ישנה אבנית על אחד מהחלונות. במידה והתשובה היא 'כן', יהיה עליכם למצוא את החומר באמצעותו תוכלו להסיר את האבנית. בהמשך, יהיה עליכם לבחור את נוזל הניקוי איתו תנקו את החלונות – במחוץ ומבפנים.

כעת, קבלו מאתנו טיפ חשוב: כדי להימנע, בעתיד, מכתמים ולכלוך קשים, יש להקפיד על ניקוי פנימי וחיצוני באופן קבוע. בזכות תחזוקה שוטפת, הבית שלכם יהיה נקי בכל עת.

עם זאת, כל מי שניסה זאת בעברו, מבין כי מדובר במשימה מורכבת. בשל כך, מומלץ לפנות אל חברת ניקוי מקצועית שתדע לטפל בכך במיומנות.

להתאים את סוג הניקוי לכל משטח

ניקוי חלונות מלא ואיכותי יתבצע גם מבפנים וגם מבחוץ. כדי לבצע משימה זו היטב, הרימו טלפון עוד היום לחברת קרן שמש: צוות העובדים שלנו מתמחה בעבודות ניקוי פנימי וחיצוני, לצד שירותי ניקוי בגובה ואף ניקוי תקרות זכוכית למבנים. נשמח לעמוד לרשותכם.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ