צרו קשר
ּ

ניקוי חלונות גבוהים

ניקוי חלונות גבוהים מתבצע דרך מספר שיטות עיקריות: כבלי ספנלינג, במות הרמה ומנוף. בהתאם, ובשל מורכבות עבודת הניקוי, מומלץ לא לבצע אותה באופן עצמאי. הדירה בה אתם גרים עברה שיפוץ? חלונות המשרד צברו אבק וכתמי בוץ בשל הגשם? כאשר מדובר בניקוי חלונות בגובה, יש להשאיר משימה זו אך ורק למומחים: חברת קרן שמש. חברה זו הינה מובילה בתחומה ומציעה פתרונות ניקוי מתקדמים למגזר העסקי והפרטי.

ניקוי חלונות גבוהים: שיטות שונות

לאן שלא נביט סביבנו, ניתן לראות יותר ויותר מבנים המתנשאים גבוה. לצד בנייני מגורים רבי-קומות, גם המגזר העסקי שופע מבנים הנוגעים בעננים. מדובר במראה מרהיב – ללא ספק. במקביל, עבודות התחזוקה והניקוי במבנים אלו דורשים מיומנויות מתקדמות. חלונות המשרד מלאים בכתמים שאינם יורדים? כדי להגיע לקומה בה אתם עובדים ולנקות מבחוץ את החלונות, יש לבצע זאת באחת מהדרכים הבאות:

ניקוי חלונות בסנפלינג – מרבית עבודות הניקוי של חלונות גבוהים מתבצעות על ידי כבלי סנפלינג. מדובר בפתרון יעיל ופופולרי בעזרתו ניתן להגיע לחלונות לא נגישים – ולנקות אותם מבחוץ. לאורך פעולה זו, צוות הגורמים המוסמכים מעגן את עצמו לגג של המבנה. לאחר מכן, אנשי המקצוע משתלשלים מטה ומנקים בזהירות את הזגוגיות של החלונות.

ניקוי חלונות באמצעות במת הרמה – מדובר בפתרון ניקוי יעיל. לאורך שיטת פעולה זו, במות ההרמה משתלשלות מהגג או מורמות באמצעות מנוף מהקרקע – בהתאם, כמובן, לצורת הבניין ולגובה שלו. בתוך במת ההרמה מתמקם איש המקצוע – המוקף בסל בטיחותי. בשלב זה, הוא מתחיל במלאכת ניקוי המשטחים השונים.

 

השמיים הם הגבול

הבנייה לגובה היא טרנד שלא הולך להיעלם בשנים הקרובות. בהתאם, כדי לשמור על חזות מרשימה ונקייה של המבנים, יש להקפיד על פעולות ניקוי יסודיות ומתקדמות – במיוחד כאשר מדובר בחלונות גבוהים. כדי לשמור על האסתטיקה המרשימה של הבניין בו אתם גרים או עובדים, מומלץ לפנות אל חברת קרן שמש: צוות המומחים שלנו מחזיק בהכשרה המקצועית המתאימה ובניסיון רב. נשמח לעמוד לרשותכם.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ