צרו קשר
ּ

ניקוי חלונות בסנפלינג

ניקוי חלונות בסנפלינג הוא שיטת פעולה נפוצה: כדי להתגבר על מכשול הגובה, בעלי מקצוע מיומנים נעזרים בחבלים ובציוד נוסף כדי לנקות היטב את חלונות המבנה. כך, גם המגזר העסקי וגם זה הפרטי יוכלו ליהנות מקרני השמש החמימות החודרות דרך החלונות המבריקים. כדי לנקות את זגוגיות החלון בעבודתכם, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת קרן שמש: צוות המומחים שאנו מעסיקים מחזיקים ברישיון לעבודה גובה.

חשיבותו של ניקוי חלונות בסנפלינג

סטנדרט הבנייה של השנים האחרונות השתנה באופן משמעותי, כאשר לאן שלא נפנה – נוכל לראות גורדי שחקים ובנייני משרדים. מבנים אלו, המתנשאים אל על, דורשים תחזוקה שוטפת שתשמור על החזות המרשימה שלה. תחזוקה זו כוללת, בין היתר, עבודות ניקיון תקופתיות. עם זאת, מדובר לעיתים באתגר – במיוחד כשמדובר בחלונות גבוהים.

עוברים לדירה חדשה ויש לנקות אותה היטב בטרם תכנסו אליה? עובדים בקומה גבוהה בבניין משרדים גבוה – ולא מצליחים ליהנות מהנוף הניבט מהחלון? עבודת ניקוי חלונות היא, כאמור, משימה חשובה. עם זאת, היא דורשת מבעל המקצוע לעבור הכשרה מקיפה בכל הנוגע לניקוי חלונות גבוהים.

לאורך הכשרה זו נלמדות, בין היתר, שיטות ניקוי בגובה – כאשר הנפוצה ביותר היא באמצעות כבלי סנפלינג. כלומר, טכניקה זו מסייעת במעבר על מכשולי הגובה – על ידי חבלים. בתחילת פעולה זו, צוות העובדים מעגן את עצמו לגג הבניין. בהמשך, בעלי מקצוע אלו משתלשלים למטה בזהירות – תוך ניקוי חלונות המבנה עם חומרי הניקוי המתקדמים ביותר. לאחר סיומה של עבודת הניקוי, תוכלו ליהנות שוב מהנוף היפה שבחוץ.

לאורך תהליך ניקוי וניגוב החלונות הגבוהים, מומלץ להשתמש באוסמוזה הפוכה. שיטה זו, המוכרת גם בתור פעפוע, מנקה ביסודיות את החלונות באמצעות מים מטוהרים; לחץ מים היוצא באמצעות משאבה ייחודית. כך, חלונות הדירה והמשרד שלכם יקבלו חזרה את הניצוץ שלהם.

 

לעבור את ההכשרה המתאימה

ניקוי חלונות בסנפלינג מוביל לתוצאות מדהימות. עם זאת, ובשל מורכבות העבודה, מומלץ ליצור קשר עם חברת קרן שמש: עובדי החברה שלנו בקיאים בנהלי הבטיחות, מחזיקים בכל הרישיונות הנדרשים לעבודה וכמובן – עברו הכשרות מקצועיות ומקיפות.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ