צרו קשר
ּ

ניקוי חלונות במרכז

ניקוי חלונות במרכב מושפע ממספר גורמים: האם מדובר בבית פרטי או בבניין מגורים רב-קומות? האם יש צורך לנקות בנוסף גם את התריסים? בהתאם למידע זה, ניתן יהיה לקבוע את המחיר לביצוע העבודה. רוצים להחזיר את הברק לחלונות המבנה? חברת קרן שמש מתמחה בביצוע עבודות ניקוי חלונות במרכז הארץ – תוך שמירה על נהלי בטיחות וסטנדרט עבודה מרשים.

על מה מתבססת עבודת ניקוי חלונות במרכז?

לא רק העיניים הם המראה לנפש אלא גם חלונות הבית. השתוללה סערה בחוץ והחלונות התמלאו באבק ובכתמים? כדי להסיר אותם נדרש ידע מעמיק בציוד המקצועי לצד נהלי הבטיחות. מדוע? עבודות ניקוי החלונות לא מתבצעות רק בבתים פרטיים אלא גם בבנייני מגורים ומשרדים גבוהים. לשם ביצוע הניקוי, יש להתמקצע בכל השלבים של העבודה:

  • גרים או עובדים בבניין גבוה והחלונות מלוכלכים? כדי להגיע לכל נקודה מלוכלכת על החלון, יש להיעזר בכלים הבאים: בין אם מדובר בציוד סנפלינג, מנופים או סולמות, כדי לחלונות גבוהים ולנקות אותם היטב, יש לעלות על אחד מכלים אלו וכמובן – לשמור על כללי הבטיחות.
  • על חומרי ניקוי החלונות להיות איכותיים וכמובן – ידידותיים לסביבה. במילים אחרות, תפקידם של חומרי ניקוי אלו הוא, בראש ובראשונה, לדחות את הכתמים ואת האבק. מעבר לכך, על חומרי הניקוי הללו לא להותיר רבב על החלונות – מבלי לפגוע באיכות הסביבה.

בשל העובדה שמדובר במשימה מורכבת ומלאת אחריות, מומלץ לפנות אך ורק למומחים. במילים אחרות, על אנשי המקצוע לעבור הכשרה מקיפה בנושא נהלי הבטיחות, שיטות העבודה בגובה לצד הציוד בו הם ישתמשו בעת ניקוי החלונות.

סטנדרט עבודה – ללא פשרות

ניקוי חלונות דורש מיומנויות עבודה גבוהות: החל מהתאמת שיטת הניקוי לסוג הלכלוך ועד שמירה על הבטיחות בעת העבודה – צוות העובדים של חברת קרן שמש הם אנשי מקצוע מנוסים. עובדים בבנייני משרדים? גרים בקומה גבוהה? אנו נשמח לייעץ לכם ולנקות את החלונות כנדרש.

 

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ