צרו קשר
ּ

ניקוי חלונות בגובה

ניקוי חלונות בגובה מיועד למגוון קהלים: גרים בקומה העשירית או עובדים בבניין משרדים? כאשר מופיע כתם שמסרב לרדת, אל תנסו להוריד אותו בעצמכם. פנו במהרה אל המומחים: חברת קרן שמש. עובדי החברה מציעים פתרונות ניקוי בטכנולוגיה מתקדמת למגזר העסקי והפרטי. למה אתם מחכים? כדי להחזיר את הברק אל החלונות צרו אתנו קשר.

ניקוי חלונות בגובה: מה חשוב לדעת?

לאורך השנים האחרונות, הולכת וגוברת ההבנה שתחזוקה נאותה של מבנה היא קריטית. כדי לשמור על החזות האסתטית של בניין המשרדים או הקניון, עלינו להקדיש את תשומת הלב המלאה לכל אחד ממרכיביו: החל מתאורה בחדרי המבנה ועד ניקיון נאות – מדובר במשימה מורכבת ללא ספק. כאשר מדובר בניקיון החלל, הכוונה היא גם לחלונות שלו. במילים אחרות, וכדי שלקוחות פוטנציאליים יעצרו, יסקרו את שירותי החברה ויכנסו פנימה, רצוי שהחלונות יהיו מבריקים.

כאשר מדובר בניקוי חלונות בבניינים גבוהים, היא תתבצע בהתאם לנקודות הבאות:

  • ראשית, וכדי להגיע לקומה הרלוונטית ולנקות את החלונות מבחוץ, יש להיעזר בציוד מגביה. הכוונה, בכך, לסנפלינג, מנוף או במות הרמה. לצד שימוש בציוד הנדרש לצורך הגבהה, יש להיעזר בשיטות הניקיון האיכותיות ביותר. אחת מהשיטות המומלצות היא האוסמוזה ההפוכה: הכוונה היא לטכנולוגיית ניקוי מבוססת מים וללא אבנית.
  • בנוסף, ובכדי שעבודה זו תתבצע היטב, יש לשתף פעולה עם אנשי מקצוע המחזיקים בכל הרישיונות הנדרשים. כלומר, לא כל אדם מהרחוב יכול לנקות חלונות בגובה. במקביל, ובין אם היא מתבצעת בעזרת כבלי סנפלינג או במת הרמה, יש להיערך בהתאם לניקוי החלונות – וכמובן, להודיע לכלל הדיירים או העובדים של הבניין.

 

עבודה ללא פשרות

עבודת ניקוי בגובה תתבצע בהתאם לכל ההנחיות בחוק, תוך שימוש בחומרי ניקוי איכותיים וכמובן – בהפרעה מינימלית של האנשים הגרים או עובדים בתוך המבנה. זקוקים לשירותי ניקוי חלונות בגובה? נציגי חברת קרן שמש מוסמכים לעבוד בגובה רב ואינם מתפשרים על איכות בעת ביצוע הניקוי.

 

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ