צרו קשר
ּ

אודות

חברת קרן שמש מתמחה בפתרונות ניקוי בגובה בטכנולוגיה מתקדמת למגזר העסקי והפרטי – תוך שימוש בסנפלינג: החל משמירה מפני אבנית ועד שמירה מפני כתמי שמן או פיח, עובדיה של חברת קרן שמש הינם אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים, אשר עברו השתלמויות מקיפות בתחומים אלו. בהתאם, ובין אם מדובר בבתים פרטיים ובין אם מדובר בבנייני משרדים, קניונים או מבנים ציבוריים, צוות המומחים של חברת קרן שמש מציע שירותי ניקוי חלונות מקיפים:

  • ניקוי חלונות בגובה בעזרת סנפלינג
  • ניקוי חלונות בגובה בעזרת מנוף
  • ניקוי חלונות בגובה בשיטת אוסמוזה הפוכה
  • ניקוי חלונות ותריסים לבתים פרטיים

בנוסף, אנו מבצעים עבודות ניקוי רצפות, קירות ומשטחים תעשייתיים על ידי שטיפה בלחץ – תוך הפעלת ציוד חדיש ומודרני.

חשוב לציין כי עובדי החברה מתמחים גם בעבודות בגובה, תוך הקפדה על כל הביטוחים וקיום כל נהלי הבטיחות החיוניים לביצוע עבודות בגבהים: בין אם מדובר בניקוי חלונות בגובה ובין אם מדובר בשירותי עבודות תחזוקה בגובה, כדוגמת שטיפת מבנים והמעטפת שלהם, חיזוק אריחי חיפוי ושיש חיצוני, ניקוי תקרות זכוכית למבנים עם פאטיו ולקניונים או הרחקת יונים בגובה על ידי שיטות מתקדמות וידידותיות – אנו פועלים עם אישורים בכל תחומי עבודתנו.

רשימת הלקוחות המרוצים כוללת, בין היתר, את אסותא, רכבת ישראל, התעשייה האווירית, חברת החשמל ועוד לקוחות רבים במגזר הפרטי.

אנו, צוות העובדים של חברת קרן שמש, לא מתפשרים על איכות. לצד ניקוי חלונות ותריסים, הסרת כתמים מקירות ועד עבודות גובה בטכניקות מתקדמות – חברת קרן שמש מציעה שירות אדיב ומקצועי ובמחירים אטרקטיביים. מעוניינים לשמור על חזות נעימה של המבנה בו אתם עובדים או גרים? אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר.

 

ּ
למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ